Проєкти

Проєкт
«Благодійна Допомога Від ТОВ «Лейк Парк»

ТОВ «Лейк Парк» є партнером Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ».
З березня 2022 року заміський комплекс ТОВ «Лейк Парк» не здійснює господарську діяльність, так як в його номерах знайшли притулок громадяни України, що змушені були втікати від бойових дій. Вони залишились без домівок та матеріального забезпечення.

Проєкт
«Відбудова гуртожитку Макарівського медичного фахового коледжу»

В Благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ»  за благодійною допомогою офіційно звернулись представники КЗ КОР «Макарівський медичний фаховий коледж».

Війна внесла свої безжальні «корективи». Гуртожиток Макарівського медичного фахового коледжу із-за військових подій зазнав серйозних пошкоджень, а також були понесені важки матеріальні втрати.

Проєкт
«Відбудова багатоповерхового будинку за адресою місто Ірпінь, вулиця Лисенка, 14Г»

В Благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ»  за благодійною допомогою офіційно звернулись представники Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Лисенка 14 Г».

Сорок родин, мешканці міста-герой Ірпінь Київської області звернулися  за допомогою. Будинок, що розташовується за адресою: Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Лисенка 14Г, внаслідок російських обстрілів зазнав досить значних пошкоджень. Його бомбили мінами і гранатами різних калібрів, він горів. Ні даху ні вікон, ні комунікацій ніяких не лишилося. Будинок перебував майже місяць під окупацією російської армії, вони розмістили в ньому свій штаб.

Проєкт
«Відбудова багатоповерхового будинку за адресою місто Ірпінь, вулиця Толстого, 50»

В Благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ»  за благодійною допомогою офіційно звернулись представники Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ДЖЕРЕЛО 50».

Місто-герой Ірпінь не дав російським військам прорватися до столиці, вберіг Київ, а фактично – Україну. Проте, внаслідок російської агресії, місто зазнало значних пошкоджень. У будинку 50 по вул. Толстого у м. Ірпінь (ОСББ “Джерело 50”) знищено покрівлю, комунікації, вибиті вікна, вигоріло 6 квартир. Без житла залишилось 28 родин.

Проєкт
«Відбудова таунхаусу за адресою місто Ірпінь, вулиця Тургенівська, будинки: 52-1, 52-2, 52-3, 52г-1, 52г-2, 52г-3»

В Благодійну організацію «Міжнародний благодійний фонд ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ»  за благодійною допомогою офіційно звернулись представники співвласників таунхаусу за адресою місто Ірпінь, вулиця Тургенівська, будинки: 52-1, 52-2, 52-3, 52г-1, 52г-2, 52г-3.

Ні даху, ні цілих стін, ні вікон, ні комунікацій ніяких не лишилося. Наразі 6 родин з дітьми, з кінця лютого шукають прихистку по всій Україні і по всьому світу.

Напрямки Проєктів

Напрямок перший

3 метою всебiчної термiнової медичної допомоги вiйськовослужбовцям та цивiльному населенню для потреб госпiталiв надання благодiйної безоплатної гуманiтарної допомоги у виглядi виробiв медичного призначення та лiкарських засобiв.

 

Напрямок другий

Розробка, фiнансування, реалiзацiя iнвестицiйних програм, пов’язаних з будiвництвом соцiального житла для потерпiлих пiд час военного стану, вимушених переселенцiв тощо.

 

Напрямок третій

Надання благодiйної допомоги постраждалим категорiям громадян шляхом поставок продуктiв харчування, одягу, предметiв особистої гiгiєни тощо.

 

Напрямок четвертий

3 метою органiзацiї захисту населення та мiст України вiд вiйськової aгpecії -надання благодiйної безоплатної гуманiтарної допомоги: Тепловiзiйний прицiл з планками «Пiкотiннi» (прiоритетний, Пpucmpiї нiчного бачення, Бiноклi вiйськовi, Радiостанцiї радiус дiї 2 – 10 км, Бензопили, Бронежилети, Каски, Фонарi, Матраси надувнi, Спальники, Захиснi засоби (наколiн, нарукав)

 

Напрямок п’ятий

3 метою вiдбудови iнфраструктури України (iндивiдуального житла населення, об ‘ектiв промисловостi) – благодiйної безоплатної гуманiтарної допомоги у виглядi спецiальної технiки, яка буде використовуватись по вiдповiдним необхiдним напрямкам: Щековi дробарки для рециклiнгу будiвельних вiдходiв, Гiдравлiчнi ножицi для рiзання арматури, Гiдроклiщi, Гiдробетоноломи, Гусеничнi екскаватори 20 тн., Будiвельнi самоскиди 30 м.куб, 60 м.куб., Автокрани.

 

Руки з сердцями