Офіційні зустрічі та заходи у місті Леон (Іспанія)

15.06.22 | Блог

З 16.05.2022 по 19.05.2022 були проведені ряд офіційних зустрічей та  заходів у місті Леон,  автономія Кастилія, провінція Леон (Іспанія)

Волонтером Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ» – Вергун Владиславом з 16.05.2022 по 19.05.2022 були проведені ряд офіційних зустрічей та  заходів, які проводились у місті Леон,  автономія Кастилія, провінція Леон (Іспанія). Медеопідтримка та співорганізатор заходів телекомпанія Castilla y León Televisión (Іспанія).

Були проведені зустрічі з питання надання благодійної допомоги постраждалим від військової агресії росії, з  мерією Леона, місцевою ради Леона, зустріч з українськими родинами в Леоні, з учасниками Convoy Leon – Україна, зустрічі з бізнесменами, проведена зустріч з Edigrup Valladolid (Вальядолід).

Було надано інтерв’ю для Target Kyiv The Movie, інтерв’ю для CyLTV в програмі «Подивимося»,  було проведено благодійний аукціон – «Аукціон Солідарності».

Відео звіт офіційних заходів Волонтера Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ».
Руки з сердцями