Щорічна конференція Міжнародного товариства з прав людини

28.04.22 | Uncategorized, Блог

конференція Міжнародного товариства з прав людини

8 квітня 1972 року у Франкфурті-на-Майні було засновано Міжнародне товариство з прав людини (ISHR). На 50-й щорічній конференції 9 та 10 квітня 2022 року в Бонні було відзначино цей знаменний день народження. Колишній федеральний президент Йоахім Гаук та інші відомі гості також прийняли були запрошенні.

На на ювілеї були присутні і наші представники  від Благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІДБУДОВА ТА ДОБРОБУТ УКРАЇНИ». Було піднято низку різноманітних гострих питань, щодо тяжкого становища в Україні, яке було викликано загарбницькою, віроломною війною, оголошеною Росією.

GFM відправляє вантажівки з гуманітарною допомогою до Східної Європи протягом 40 років: у 1981 році після введення воєнного стану в Польщі для підтримки переслідуваних прихильників Солідарності, з 1990 року жертвам режиму Чаушеску в Румунії, з 1992 року жертвам режиму Чаушеску в Румунії. Югославська війна в Хорватії та Боснії і Герцеговині, з 1993 року після розпаду Радянського Союзу для бідних і для покинутих дітей в Росії, України, Литви та Латвії, з 2020 року для опозиціонерів з Білорусі, які втекли до Литви, Латвії та Польщі.

В теперішній час ISHR надає гуманітарну допомогу біженцям з України на молдовсько-українському кордоні, а також на українсько-польському кордоні.

Руки з сердцями